Reference

 

Aktuální a transparentní reference naleznete na Facebookových stránkách zde.

 

Pavlíka znám už od teenagerovských let, kdy sám začínal pod záštitou svého ostříleného tatínka hrát. Takže když u nás padlo slovo svatba, hned mi blesklo hlavou, že nám bude hrát Pavlík. Absolutně špičková spolupráce po celou dobu plánování, musím i zmínit, že nám dokonce naplánoval svatební obřad, posazení, postavení slavobrány a kudy s manželem půjdeme, aby to bylo překvapením pro svatebčany a mělo to ten wau efekt. Byl našim rádcem, byl pro nás bezkonkurenčním moderátorem her. Naši svědci raději předali žezlo jemu… Jeho hrání na kytaru nejen lidi posadilo na zadek, ale všichni zpívali s ním (já jsem dokonce nemohla ještě dva dny po svatbě mluvit). Přesně věděl, v který moment má co zahrát, až jsem se sama občas s manželem zarazila a koukla na něj. Špekem a šokem pro mne jako nevěstu bylo, že okolo mne udělali svatebčané kruh a Pavlík se zeptal, jestli jsem se narodila na Moravě, po mé kladné odpovědi pustil tematickou písničku, což mě dohnalo k slzám. Pro manžela nezapomenutelným zážitkem bylo jeho živé vystoupení před zraky 80 svatebčanů s mikrofonem v ruce ve spolupráci s Whitney Houston, které náš PAN DJ operativně vymyslel a patřičně vyhecoval. Díky Pavlíkovi na náš den nikdy nezapomeneme. Vřele doporučíme všem, kdo chtějí mít opravdu dokonalý svatební den (chvály se pějí ještě skoro měsíc po svatbě) a tímto mu za nás HLOBILOVI patří obrovské DĚKUJEEEEMMMMMM...

novomanželé HLOBILOVI

Hotel Residence, Mohelnice

 

Naše svatba byla prostě skvělá. Hosté i my jsme se moc bavili. Jedlo se, pilo, tančilo a svatba už začíná být, mezi naší rodinou a přáteli, označována za legendární:) A na tom všem se nemalým dílem podílel DJ SHIRAK. Hned od začátku dokázal odhadnout náladu a skvěle dokresloval atmosféru. Když se na parketu nebo i mimo něj něco dělo, řekl pár slov a vlastně celý večer vhodně moderoval, což bylo super. Pár dní před svatbou jsme Pavlovi poslali seznam skladeb, co bychom chtěli, aby zaznělo - první tanec a pár dalších písniček. Z toho dokázal odhadnout náš hudební vkus - za nás musíme říct, že hrál opravdu dobře! Tančili jsme až do rána, kdy nás z parketu museli vyhánět. Během večera Pavel zahrál i na kytaru, která se pak dostala i do rukou mého manžela:)) K vydařené svatbě toho asi moc potřeba není. Co je ale podle mě důležité, je dobrá hudba, abyste se vy a vaši hosté dobře bavili. Tohle pro nás Pavel splnil na 100%. Díky!

novomanželé HOŠKOVI

Golf club, Mohelnice

 

Za nás oba, a myslím, že i za všechny přítomné na naší svatbě musím říct že DJ SHIRAK - pan Šír, je prostě bezkonkurenční! Před svatbou jsme si ani nedokázali představit, kolik toho může jeden člověk na svatbě zařídit. Od ozvučení obřadu až po zábavné hry pro svatebčany. Prostě dokonalé. Celá spolupráce byla úžasná - nikdy nic nebylo problém :) a celý svatební den podle toho taky vypadal. Vše skvěle načasované. V podstatě všechno předčilo naše očekávání. Hodnocení z naší strany je na více než na výbornou.

novomanželé JEMELKOVI

Hotel Zámek Velká Bystřice

 

Ahoj Pavlíku, chtěli jsme ti moc poděkovat za super večer! Byl jsi úžasný, všude budeme jen a jen doporučovat! ;) Zapomněli jsme ti v tom stresu a únavě popřát k narozeninám, které jsi na naší svatbě pracovně slavil. No, a taky jsme ti zapomněli vrátit propisku, kterou jsi u nás doma nechal, když jsme ladili svatební program. Ještě jednou moc díky! Jsi super!

novomanželé LEIBNEROVI

Hotel a restaurace Růžové údolí, Zábřeh

 

Vystoupení sympatického klarinetisty navodilo při obědě velmi příjemnou atmosféru. Tu později umocnil DJSHIRAK, který je profesionál každým coulem. Živý zpěv, kytara, profesionalita, komunikativnost, skvělý výběr hudby, zábava a mnoho dalšího. Všichni se perfektně bavili až do brzkých ranních hodin. Klarinetista i Dj jsou tou správnou volbou i pro vaši svatbu a my se těšíme za pár let na té naši zlaté svatbě.

novomanželé KÖNIGOVI

Hotel Cvilín, Krnov