Budoucí manželé, ale i ostatní,

v pár bodech níže krátce představuji významné faktory a skutečnosti týkající se svatební produkce, na kterou se specializuji ve snaze nabídnout klientům vždy něco navíc... Nejsem totiž pouze svatební DJ, ale nabízím komplexní služby!

Do galerie jsem pro inspiraci vložil dostatek fotografií a videí z již proběhnutých svateb.

Svatební promo video můžete zhlédnout zde.

1. KOMUNIKACE A CENOVÉ BALÍČKY

Způsoby, možnosti a cenové balíčky zasílám vždy prostřednictvím e-mailu po obdržení stručných informací z Vaší strany (termín a místo svatby, stručná představa, představení se - zasílat na e-mail djshirak@gmail.com, nebo je možné vyplnit poptávkový formulář umístěný dole na stránce). Ze zkušenosti jako hlavní komunikační kanál preferuji e-mail, nikoli sms či zprávy na Facebook či Instagram síti. 

Spoustu dalších detailů se v případě zájmu dozvíte na osobní schůzce, která je podmínkou naší další spolupráce.

2. ORIGINÁLNÍ SPOJENÍ - DJ x MUZIKANT

Přidaná hodnota a nejsilnější zbraň. Ano, je to tak. Na svatbách vystupuji v roli DJe, ale také kytaristy a zpěváka. V rámci odpoledního „rozehřívání“ s přípravou na divokou večerní tancovačku hraji a zpívám známé písně (ukázka z vystoupení ke stažení ZDE). Většina svatebních hostů tuto autenticitu miluje a společně se mnou zpívá a spoluvytváří tak svatební zábavu, která postupně graduje od časného odpoledne až do ranních hodin.

3. A KDO SE POSTARÁ O PROGRAM A ZÁBAVU?

Mé služby nezahrnují pouze realizaci hudební produkce. Na základě osobního setkání s novomanželi připravuji podklady také pro svatební zábavu (oblíbené svatební hry, tradice, doplňkový program). Působím tak v roli svatebního animátora, který přichází vždy s pestrou nabídkou a možnostmi, jak např. ze svatebního odpoledne udělat příjemný zážitek pro všechny svatebčany. Zkušenosti z již proběhnutých svateb mi dávají předpoklad doporučit novomanželům opravdu jen to vhodné, nepřehnané i originální… A nemyslete si, já ten BOTOVÝ KVÍZ umím udělat, aby to nebyla nuda :)

4. JSEM OPRAVDOVÝ SVATEBNÍ DJ - CO JE PRO MĚ STANDARD, S ČÍM MŮŽETE POČÍTAT, JAK SE VLASTNĚ POZNÁ SVATEBNÍ DJ?

Svatební DJ mající určité kvality bezproblémově pracuje s různorodým publikem (věkově i charakterově odlišným) a atmosférou. Ještě lepším se stane, pokud má smysl pro humor, empatické cítění a schopnost pohotově improvizovat. Je chybou, pokud svatební DJ dává přednost dobrému rautu a pěkným kamarádkám od nevěsty. Jeho povinností je pečlivé sledování svatební atmosféry jak na tanečním parketu, tak u svatební tabule - musí pohotově reagovat tak, aby hudební produkce byla nejen vkusná, ale také vhodná k aktuální situaci a atmosféře. Stručně a jednoduše – „Svatební DJ musí být vyzrálý!“

Být opravdovým svatebním DJem vyžaduje velkou míru úsilí a prostoru k seberealizaci a zdokonalování, proto jsem si troufnul být svatební DJem až v roce 2010 (hraji od roku 1999).

Byly akce noblesní a třpytivé, party na blátě, produkce s non stop rockovou muzikou, klubové a taneční party v rozličných rytmech do dlouhých ranních hodin… Cenné zkušenosti a postřehy z těchto akcí zohledňuji i při svatební produkci, kdy se snažím být flexibilní k hudebnímu publiku, protože produkce na svatbách musí být pestrá. Je-li například přáním novomanželů zahrát set elektronické hudby (EDM, HOUSE, ELECTROSWING, DnB aj.), z mé strany to není žádný problém!

Mám rozsáhlý hudební archiv (cca 20 tis. vybraných skladeb různých žánrů). Mimo to se na každou další svatbu připravuji individuálně – archiv doplňuji o konkrétní oblíbené interprety novomanželů a jejich svatebčanů. Vždy platí, že hraji pro novomanžele a svatebčany, nikoli pro sebe! Tohle bývá nejčastější chyba rádoby DJů, kteří se snaží dělat svatby!

Při hudební produkci se držím zásad „staré školy DJingu“, která klade důraz na moderátorské schopnosti. Vysokoškolské studium českého jazyka mi v tomto ohledu přineslo cenné zkušenosti z oblasti rétoriky a kultivovaného vyjadřování, které tímto přenáším do praxe. Ale pozor - nejsem nudný a monotónní žvanil :)

5. ZÁVĚREM...jinak by to bylo na dlouhý povídání :)

Profesionální přístup i kvalitní technika je samozřejmostí! Za zcela běžné věci považuji např. nasvětlení prostoru do barvy Vaší svatby, čistou DJs stage, dress code

Konkrétní příklad elegantní a vkusné technické realizace:

Ozvučení obřadu provádím bezdrátově na bateriovou reprobednu (není potřeba elektřina), nestavím žádné velké hudební režie, které překáží, zvučím pouze přes tablet a jsem v podstatě skrytým svatebčanem zvukařem. Oddávající má na výběr z hlavového portu v tělové barvě, pokud nefouká vítr stačí tzv. klopový mikrofon.

Spoustu dalších detailů se v případě zájmu dozvíte na osobní schůzce, která je podmínkou naší spolupráce.

Poptávkový formulář zde