Volejte, pište, informujte se...

 

Mgr. Pavel Šír

mob.: +420 775 203 533

e-mail: djshirak@gmail.com

IČO: 06401678

 

Sledujte, lajkujte, inspirujte se, buďte v obraze...

Facebook a Instagram zde:

           

Kontaktovat mě můžete rovnou dole na stránce v poptávkovém formuláři.

Něco málo o mně:

Jako DJ SHIRAK vystupuji od roku 1999. Začátky, aktivity z minulosti a celý hudební vývoj popisuji v krátkosti níže. Co je však aktuální, od roku 2010 se převážně specializuji na SVATEBNÍ PRODUKCI (více zde). V rámci svatební produkce působím současně jako partner svatebního a společenského centra CAXA, což je největší svatební salon v ČR (pobočka - OlomoucBrno).

Kdybych to měl však vzít od plínek, narodil jsem se v hudební éře 80. let. Kvalitní průprava poslechu hudby začala již v raném dětství a první hudební pokusy následovaly na základní škole – s kamarádem jsme měli rádio pro pár stovek posluchačů na sídlišti. Později přišly první diskotéky pro "náctileté" a to byl začátek všeho. Nadstandardní odbornou průpravu jsem především získal u mého otce, který v oboru působí již od roku 1980. Jeho další dlouholeté zkušenosti v oblasti ozvučení a osvětlení akcí jsou pro mě každodenním impulzem a dobrou radou, protože se stále pohybuje v oboru a provádí komplexní technické zajištění akcí od festivalů po VIP večírky či klubové akce. 

V pubertě jsem se především naučil základní technické věci DJ´ingu, hojně poslouchal a hrával TECHNO, HOUSE a DRUM´N BASS, což je zkušenost, která se i dnes hodí. Klasické diskotéky jsem započal v domovském klubu GLOBUS v Mohelnici. Postupně jsem zdokonaloval práci s mikrofonem a moderování. Později jsem zde působil jako produkční klubu – tvorba plakátů, programu ad. 

Mám za sebou éru hraní na diskotékách a klubech po celé Moravě i dále, nicméně je pravdou, že dnešní doba nabízí vyžití v mnoha zařízeních...Navíc "diskotékových a klubových DJů" je taková spousta (někdy se o kvalitě nedá ani mluvit), že aktuálně jdu dál a předávám žezlo...Daleko více se proto zaměřuji na soukromé typy akcí. Vděčnost lidí je zde viditelnější a dodává mi úsměv na tváři...Od roku 2010 se proto převážně specializuji na již zmíněnou SVATEBNÍ PRODUKCI (více zde).

 

 

Poptávkový formulář zde